Použití

Jak používat masážní svíčky My Candle ?  

Zapalte svíčku, nechte ji hořet přibližně 5-10 min. Svíčka pozvolna rozpouští vosk, mění ho v jemný masážní olej a uvolňuje vůni po místnosti. Svíčku uhaste. Teplota oleje je vhodná k okamžitému použití pro sensuální masáž teplem. Pokud vám teplota není příjemná, vyčkejte, až olej zchladne na požadovanou teplotu. Nalijte si přiměřené množství na masírované místo nebo do dlaní a vmasírujte do pokožky. Svíčku je možné použít opakovaně, opětovné rozehřátí již ztuhlého vosku nijak neovlivní kvalitu a požitek z nově vytvořeného oleje. Olej zanechá pokožku hedvábně hladkou, vyživenou a provoněnou na dlouhé hodiny. Je vhodný nejen jako masážní, ale i jako pleťový a tělový olej pro každodenní použití. V kombinaci s teplem se látky lépe vstřebávají a posilují tak účinek prospěšných vitamínů a minerálů. Velké balení 160g vydrží na několik desítek masáží.

Pokud se stále ptáte, co je to vlastně masážní svíčka, zveme vás k přečtení krátkého článku - co je to masážní svíčka?

Z čeho jsou masážní svíčky My Candle vyrobeny ? 

Masážní svíčky My Candle mají ideální průměr mističky a rozmístění knotů, což zajišťuje rovnoměrné rozpuštění celé směsi. Optimální složení zajišťuje roztopení části směsi potřebné pro masáž v řádu pár minut. Směs olejů a vosků je navržena tak, aby se směs nahřála na ideální teplotu a nemohlo dojít k popálení nebo nepříjemným teplotním pocitům na kůži. Olej se snadno na pokožku nalévá díky jedinečnému tvaru misky. Použití masážní svíčky je snadné a bezpečné.

BAMBUCKÉ MÁSLO

Získává se z velkých hnědých ořechů afrického stromu Shea Tree neboli máslovník. Je také známo pod názvem Shea Butter. Příznivě působí na pokožku, kterou hydratuje, regeneruje, vyživuje, zjemňuje a chrání proti nepříznivým vnějším vlivům. Obsahuje antioxidanty, vitamíny a nenasycené mastné kyseliny, které zvláčňují kůži a zpomalují její stárnutí. Stabilizuje vlhkost v pokožce. Je vhodné zejména k péči o suchou a zralou pleť.

KOKOSOVÝ OLEJ

Kokosový olej zjemňuje a obohacuje kůži o vitamíny a minerály. Regeneruje, zklidňuje pokožku a napomáhá při redukci začervenání, vyrážkách, svědění, suché a loupající se pokožce. Obsahuje nasycené mastné kyseliny, díky jejich specifickým vlastnostem mohou kůži velice prospívat.

AVOKÁDOVÝ OLEJ

Rostlinný olej s vysokým podílem vitaminu E je dobře vstřebatelný, chrání pleť před vysušením a poškozením vlivem okolního prostředí. Regeneruje a zjemňuje ztvrdlou tkáň, uvolňuje svalstvo. Obsahuje vitamín A, C, E, D, B6, lecitin a celou řadu minerálů.

SÓJOVÝ VOSK

Zjemňuje pokožku, udržuje její přirozenou vlhkost a podporuje obnovu kožních buněk. Rozehřátý sójový vosk je ideální na suchou, popraskanou a jinak problematickou kůži. Regeneruje a zvláčňuje, navrací pružnost a zlepšuje vzhled strií. Olej obsahuje vysoký podíl lecitinu, posiluje obranyschopnost pokožky a je vhodný i pro problematickou pleť.

 

 

 

Koupit

Zpět do obchodu