Příprava na masáž

Jak se na párovou masáž pomocí masážní svíčky připravit?

Párová masáž je intimní potěšení, relaxační technika pro zbavení stresu a napětí. Zklidňuje mysl, posiluje lásku a důvěru mezi partnery, uvolní tělo po fyzické námaze.

Jak si navodit tu nejlepší atmosféru? Nespěchejte – párovou masáž si naplánujte, vyhraďte si nejlépe celý večer. Párová masáž může mít pokračování. Jaké, záleží čistě jen na vás.

Masírovaný by měl být jen jeden z páru – rozdělte si večery. Není cílem partnera zrelaxovat a následně ho unavit tím, že musí vyvinout fyzicky náročnou činnost pro masírování toho druhého. 
Správná teplota v místnosti – ujistěte se, že teplota v místnosti je příjemná nejen masírovanému. Masírovanému by neměla být zima, ale masér by neměl umírat v místnosti teplem. Správná atmosféra – světlo přizpůsobte tomu, že partnerská masáž je intimní záležitost.

Zvolte vhodnou pomalou hudbu, hudba může být relaxační nebo při romantické masáži třeba i ploužáky. Pomůcky – rozložte osušku nebo prostěradlo na místo, které jste si vybrali k masáži – postel nebo pohovka, připravte si svíčku a masážní olej nebo nejlépe novinku, prostředek, který spojuje tyto dvě pomůcky v jednu – masážní svíčku My Candle.

Ta je unikátní v tom, že po zapálení knotů nejen začne uvolňovat jemnou vybranou vůni, ale hlavně masážní olej. Je vyrobena z luxusních přírodních ingrediencí jako je bambucké máslo, kokosový a avokádový olej, které působí na pokožku blahodárně, vyživí jí a zkrášlí. Po chvilce hoření je v nádobce svíčky dostatečné množství oleje k masírování. Olej má ideální teplotu připravenou k aplikaci na tělo. Nemusíte ho tedy zahřívat jako běžný masážní olej. Nikdy se nepřehřeje, pokožku nepopálí.

Právě teplý olej je tělu nesmírně příjemný. Dokonalé spojení tepelné terapie a aromaterapie. Svíčka provoní místnost ale i tělo na dlouhou dobu. Použití je jednoduché, olej stačí vlít do dlaní a aplikovat na tělo nebo rovnou z nádobky pokožku masírovaného. Vypněte mobilní telefony a užívejte si jeden druhého.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení